Pomoc

Safir

Dakle ovako: poslednja mjesečnica bila je 28.03.2012 (posle zaštićenih odnosa, ali čidni su putevi, tako kažu!). Bila je čudna, na početku braon iscjedak, kasnije manje obimna, da bi posle bilo ok. Prije mjesečnice ( u toku iscjedka, radila sam test i bio je negativan.). Od tada nisam dobila, nemam nikakvih simptoma, radila sam još jedan test prije par dana, opet negativan.

Da li je moguće da su oba testa lažna?

I da li je moguće da je u pitanju samo stres?

Do tog nemilog događaja, ništa mi se slično nije dešavalo, kasnile su mjesičnice, ali rijetko sam imala toliko dugo braon iscjedak...

Hvala unaprijed!

Nina

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne radi se o trudnoći. S obzirom na kašnjenje i smeđi iscjedak, svakako savjetujem UZV pregled.
Iza toga se mogu kriti ciste, endometrioza itd.