candida,ureaplasma,porasla fiziološka flora

sanja99

Poštovani ,

21 mi je godina
radila sam briseve i izolirana mi je candida albicans, zatim porasla fiziološka flora,te ureaplasma urelyticum 10E4.
Lječnik je prepisao meni i partneru Th. doksiciklin 2x1/10 dana kod oboje. Medazol vag. + dalacin V 2xdnevno izvana kod oboje..
Pa me zanima dali je moje stanje ajmo rec teško i ozbiljno ?? ili je to problem koji će se riješiti nakon uzimanja ove Th . ,Dali se može razviti koja teža bolest iz toga svega ili nedaj Bože da ne mogu zatrudnjet kasnije ???
Unaprijed se izvinjavam za tolika pitanja odjednom
Hvala Vam .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Problem cervicitisa ćete rješiti navedenom terapijom.
Svakako napravite kontrolne briseve. Nebi trebalo biti problema kasnije.