Kašnjenje menstruacije, a test negativan.

bokica955

Poštovani, imam problem sa kašnjenem menstruacije. Bila sam kod ginekologa prije tri mjeseca i dao mi je Canesten 3 i ta tri mjeseca sam imala redovno i nisam imala odnose sa partnerom. Poslednja menstruacija mi je bila 27.09. a imala sam odnose po zavrsetku, 7mi dan menstruacije 05.10. i prvi put smo sa zastitom, drugi put malo bez zastite i onda je stavio zaštitu. Kasni mi menstruacija već 11 dana. Radila sam test poslije 3 dana kašnjena i test je bio negativan. Da li postoji mogućnost trudnoće ako nje ejakulirao u mene, ali je prvi put samo obrisao spolni organ.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O ostalim uzrocima kašnjenja pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.