Krvarenje himena

Bongo

Pozdrav!

Nedavno mi je dečko prstima vjerojatno probio himen i mene je to prilično boljelo...Krvarila sam i dan poslije i sada još imam malu sukrvicu(a prošlo je tri-četiri dana)..Zanima me hoće li me i sljedeći puta tako boljeti, je li normalno to krvarenje, i je li normalno da i sljedeći puta krvarim?
Što mogu napraviti da spriječim tu bol i da mi bude ugodno, jer ovako me strah ponavljati to opet?

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, moguće je da će i idući put biti malo sukrvice,ovisi o širini i obliku himenalnog prstena. Ne brinite, bit će sve u redu.

martina12345

Poštovani, imam 18 godina i svoj seksualni zivot sam zapocela prije 2 i pol mjeseca. Pri prvom seksu me nije nista bolilo ni krvarilo. Prije 4 dana mi je pocela curiti kao mala sluzava krv. samo malo. i danas kad sam se vratila doma, (bilo je sexa) opet je malo curilo, isto tako osjetim samo malu nelagodu u maternici,. Da li je moguce da mi je tek sada himen pukao? Isto da kazem,menstruacija nije jer sam ju imala od 22. - 25.7.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je. Moguće su i ozljede vanjskog spolovila i rodnice tijekom odnosa.