Molim Vas protumacite mi

zbunjena ana

Postovani doktore,naime vrlo sam zbunjena,imala sam nekoliko polu pokusaja spolnog odnosa sa deckom.Samo je nekoliko puta probao "uci"u mene,jednom sam jako krvarila,ali bas odnos nismo imali. Bila sam kod svojeg ginekologa koji mi je napravio samo ultrazvuk i izmedu ostalog napisao "inspekcijom anularan himen",a kako je vrlo skrt na rijecima i odmah mi je gurnuo papire u ruke sada sam zbunjena,dali to znaci da imam prstenast himen(jos uvijek unatoc krvarenju) ili anularan himen znaci da je defloriran tj ponisten? I dali mogu na obican ginekoloski pregled speculumom i na papa test obzirom da mi sada menzis kasni 12 dana,a inace max 6,a tesotvi za trudnocu su negativni? Unaprijed vrlo zahvalna zbunjena ana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Himen nije defloriran. Ne možete na pregled. Ne radi se o trudući. Ne umišljajte si.