Plasim se trudnoce

ssaannaa

Imala sam odnos sa deckom 22.06.2014.god. to je oko 5,6 dana pre mog ciklusa. U toku odnosa se dogodilo to da nam je prezervativ puko, a da mi nismo obratili paznju. Poslednju mesntruaciju sam imala 26.05.2014.god. obicno uvek dobijem nakon 30-33 dana. Postoji li mogucnost da sam ostala trudna zbog pucanja prezervativa i sto se to desilo 5,6 dana pre ciklusa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su ciklusi redoviti neće doći do trudnoće.

bebironac

Trebala sam da dobijem 16og ,kasni mi vec 10 dana (a inace je tacna u dan ili max kasnij jedan dan) uvek imam simptome i bolove pred da dobijem,uradila sam test pre tri dana i negativan je ,imam male kao grceve u stomaku ali idalje ne dobijam,spavam i umorna sam ,al to moze da bude i od posla...sa deckom sam spavala 15og dan pred da mi krene menst. zavrsio je unutra,i narednih dva tri dana takodje ,nije da radimo na bebi ali se ne bi ni bunili da je dobijemo....mene samo plasi dal nesto onda nije uredu samnom,ili postoji sansa da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.