Pomozite mi!

niggayeah

Decko i ja smo 16.1 spavali bez zastite. Penis je izvadio 3-5 sec pre nego sto je trebao da svrsi. Zanima me da li mogu ostati trudna? I sta je predejakulat, i da li ima sperme u njemu? Zelela bih brz odgovor, hvala unapred!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, pogledajte naše prijašnje postove na tu temu.
Vjerovatno ne ako je bilo kao što ste naveli.

niggayeah

Ali ja sam poslednju menstruaciju imala 19.12. I spavali smo 16.1. Da li su to bili plodni dani? Izvinite stvarno, ali mestruaciju sam trebala da dobijem 19.1, ali jos nisam, kasni mi vec 6 dana. Izvinite zbog smetnje, ali htela bih odgovor.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, kako bih ja znao da ste vi imali menstruaciju 19.12.?
Nisam vidovit. Ne radi se o plodnim danima. Dobit ćete menstruaciju za koji dan.