povecana temperatura

sanjela

postovani,imam problem nekoliko vremena sa niskoj temperaturi na jutro mi je 36 ,6-7 a preko dan 37,2-3 a navecer spada mi normalna .sada sam pred ciklusa,jeli je ovo moze biti povezano sa tim ili treba da idem nalekar?zivim u new jersey ,ovde ta temperatura je smatraju za normalna.molim vas za odgovor.p.s nemam dr simtomi,imam dobar apetit,i sve je ok osvim temperatura.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, radi se o sekrecijskoj fazi ciklusa, kad je normalno malo viša temperatura . Mislim da se ne morate javiti liječniku.