Situs transversus i miom u trudnoći

Joposipipapa

Poštovani!
Imam 35.god.i trudna sam 20+5 tt,ovo mi je četvrta trudnoća.
Prvi porod vaginalno,u terminu(dijete živo)
Drugi porod SC,spina bifida(dijete umrlo)
U 12-om mjesecu 2015.spontani(8+4)
Naime,na posljednjem ultrazvuku(08.11.)otkriven je submukozni miom na prednjoj stjenci maternice promjera 3.75cm i situs transversus.
S obzirom da sam na terapiji duphastonom zbog hematoma i svjesna sam da on hrani miom mene zanima koliko je opasan spoj mioma i položaja bebe s obzirom da sam imala sekciju i da bolujem od trudničke hipertenzije(pijem aldomet),hipertireoze(trenutno u stagnaciji)i imam višak kilograma?
Napomena:Fibrinogen 4.4(08.11)
Molim Vas odgovor,hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

U ovoj dobi trudnoće nema nikakve implikacije na dijete.