Snosaj par dana prije menistruacije!

ed-cro

Znaci, spavao sam s curom 1-2 prije menistruacije i dogodilo se to da mi je condom nekakao skliznuo i ja sam ejakulirao u nju. Kolike su sanse za trudnocu i imali li razloga za brigu? Postoji li kakva prevencija nakon? Ako dobije sad menistruaciju ima li sanse da sljedecu ne dobije? Kada bi bilo dobro napravit test na trudnocu?

Unaprijed zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, ako je vašoj djevojci ciklus redovit, tj menstruaciju dobiva na vrijeme, te ako ste imali nezaštičen odnos dan-dva prije očekivane menstruacije ne može doći do trudnoće.
Iduća menstruacija će također doći na vrijeme.