sumnja

panglu1991

da li sam trudna ako mi je menstruacija trajala samo 2 dana ili 1 dan ???????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam menstruacija odstupa u trajanju, obimu krvarenja svakako napravite test na trudnoću.

panglu1991

hvala vam.stime da mi je menstruacija kasnila 4 dana ,dobila sam ju tek 18-tog i trajala mi je samo jedan dan no danas je bilo opet neko krvarenje ali slabo,i strasno me boli u donjem dijelu trbuha,javlja mi se neka "tupa" bol i kada si pritisnem trbuh rukom isto me boli.ja cu napravit test svakako kako ste i rekli.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.