potrebna mi je pomoc

gogara

Postovani, imala sam sinoc odnos i decko nije na vrijeme izvukao splni organ. Zanima me da li ima mogucnost za trudnocu? Inace imam policistine jajnike i receno mi je na pregledu da bih ja trabala primati terapije ako mislim imati djecu. Zadnja menstruacija mi je bila 25.12.2012. Hvala unaprijed.....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana i kod žena koje imaju pcos se povremeno pojavi ovulacija.
Svakako bih savjetovao ipak postkoitalnu kontracepciju.

barbarica

postavana
pila sam oko 2 godine diane i sad sam prestala, i prije kontracepcije imala sam redovnu menustraciju medjutim trebala sam dobit 18.01 ali nisam jos dobila i nemam nikakve simptome , prosli mjesec prestala sam pit diane i imala sam odnose.. dali postoji mogucnost da sam trudna ili je to zbog prestanka kontracepcije? unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da kasni zbog prestanka uzimanja oralnih kontraceptiva.

gogara

hvala i da vas pitam jos nesto... Ako sad dobjem, posto bih trebala oko 25. da li je to znak da nije bilo nista od zaceca...ili....?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Točno tako.