svrbež

someone_like_me

Dragi doktore,

prije tjedan dana primjetila sam užasan svrbež na području rodnice...dakle gotovo nepodnošljiv...kupila sam Cansten kremu za rodnicu koja se koristi 3 dana i koristila je na taj način i svrbež je nestao potpuno...danas sam prvi put imala odnose s dečkom...tjedan dana nakon početka liječenja...on također koristi canesten ali ne za rodnicu nego obični...imali smo odnose oko 14h i sad mi se vratio identičan svrbež...što mi je činiti? ginekolog mi je na godišnjem i ne mogu ga ni kontaktirati, a želim da to prestane...što savjetujete? inače pijem Yasmin i ne koristim dodatnu zaštitu tipa kondom...

LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Potrošite još jednu kuru i vi i partner.

someone_like_me

hvala Vam na brzom odgovoru...
Naime, nisam spavala gotovo čitavu noć...užasno me svrbi i pecka i neugodan je osjećaj...ovoga puta mnogo više nego prošloga...kada potrošim tu iduću kuru Canestena kako ste savjetovali, koliko dugo bi bilo pametno apstinirati? Ne želim da se isto opet vrati...Dečko koristi kremu već 4 dana ali nema apsolutno nikakvih simptoma (za razliku od mene)...Zabrinuta sam. O čemu je zapravo riječ ovdje i zašto se to pojavilo? Nikada nisam imala gljivice ili ikakve infekcije dolje...

Puno, puno Vam hvala na velikoj pomoći.
Pozdrav

someone_like_me

..i samo bih htjela spomenuti da nemam nikakav iscjedak.