Trudna ili ne?

sarica000

Poštovani,

Prije par dana moj dečko je masturbirao i ejakulirao i nakon nešto više od pola sata (možda čak i nakon sat vremena), imali smo kratak odnos (svega par minuta) bez prezervativa. Je li moguća trudnoća?
Nadam se odgovoru. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

očajnanakvadrad

Poštovani,obracam vam se vec ocajna
i zabrinuta. Naime,rodila sam prije nepunih 5mj i dojim,menstruacije jos nema. Odnosi sa partnerom su bili vecinom sa zastitom,a kad je nije bilo prakticirali smo prekinuti snosaj! Prije par dana imala sam zelucanu virozu popracenu jakom glavoboljom,mucninama i proljevom,ali evo,i nakon 5 dana mucnine su i dalje tu,popracene proljevom,i uzasno se bojim da sam opet trudna! Sto vise razmisljam o toj mogucnosti,mucnine su jace,postoji li ikakva mogucnost da ipak nisam trudna?! Molim vas odgovor!!!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, s obzirom na smetnje koje navodite moglo bi se raditi o trudnoći. Kratko i jednostavno, napravite test na trudnoću.
Iz kliničke prakse mnogo sam puta vidio žene koje su rodile i nisu menstruirala a ostale su trudne. Dakle test pod broj jedan.

sarica000

Poštovani,

Nova sam ovdje pa se baš i ne snalazim. Možete li mi ponoviti svoj odgovor?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne kanim. Proučite pravila.

adelisa

Postovani,ovako prosli mjesec sam mengu trebala dobiti 7 ali kasnila i dobila je 13 decembra,eh sad je prob sto sam ja 5 januara imala odnos s deckom,i nije u mene svrsio,ali se takodje nije ni saprao niti pisao,odmah smo nastavili dalje,sad mi kasni menga,dali je moguce da sam ostala trudna??izvinite sto ovako sve pisem,ali sam jako zabrinuta..hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.