Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoća


Autor Poruka

beba0406

13.05.2012. 02:35

Poštovani,23.4. sam imala zadnju menstruaciju i jučer 10.5. imam smeđkasti iscjedak.znači već 2 dana.menstruacije su mi redovite,a rodila sam prije 11 mj. Da li je to trudnoća?Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

13.05.2012. 16:05

Poštovana, ne znam da li se radi o trudnoći. Ako vam bude kasnila menstruacija, napravite test na trudnoću. Tek tada možemo govoriti o trudnoći, nikako prije.

20.05.2012. 12:05

Poštovani!
Menstruacija mi kasni već 4 dana. Zadnja je bila 21.4 uz kašnjenje od 2 dana[što mislim da je kriv strah jer sam išla u bolnicu]. Razmak između menstruacija je 27-28 dana, ali u posljednje vrijeme osjećam bolove u trbuhu i u grudima, u četvrtak i subotu javila se mučnina, ali u večernjim satima bez povračanja. Dečko i ja imamo redovne odnose sa zaštitom.. Pomalo me strah da nisam trudna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

20.05.2012. 20:30

Poštovana, možete napraviti već test na trudnoću, već sada je vjerodostojan. Premda ako se odgovorno ponašate i imate odnose sa zaštitom, svakako ne mislim da ste trudna.