Trudnoća

beba0406

Poštovani,23.4. sam imala zadnju menstruaciju i jučer 10.5. imam smeđkasti iscjedak.znači već 2 dana.menstruacije su mi redovite,a rodila sam prije 11 mj. Da li je to trudnoća?Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne znam da li se radi o trudnoći. Ako vam bude kasnila menstruacija, napravite test na trudnoću. Tek tada možemo govoriti o trudnoći, nikako prije.

Poštovani!
Menstruacija mi kasni već 4 dana. Zadnja je bila 21.4 uz kašnjenje od 2 dana[što mislim da je kriv strah jer sam išla u bolnicu]. Razmak između menstruacija je 27-28 dana, ali u posljednje vrijeme osjećam bolove u trbuhu i u grudima, u četvrtak i subotu javila se mučnina, ali u večernjim satima bez povračanja. Dečko i ja imamo redovne odnose sa zaštitom.. Pomalo me strah da nisam trudna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, možete napraviti već test na trudnoću, već sada je vjerodostojan. Premda ako se odgovorno ponašate i imate odnose sa zaštitom, svakako ne mislim da ste trudna.