trudnoca

roba7777

molim vas pomoc prije pet mjeseci imala sam spontani i imala sam kiretazu.radimo na bebi.i sad sam prije par dana dobila smeđi iscjedak vrlo oskudan,da bi se danas uz grceve u donjem djelu trbuha pojavilo obilnije crno krvarenje dali je to M.ili postoji mogucnost trudnoce hvala puno.ovo crno je jalko obilno i bolno druge simptome osim umora trudnoce nemam hvala puno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, da li Vam je to krvarenje nastupilo u vrijeme očekivane menstruacije? To je najvažnije a niste mi napisali.

roba7777

hvala puno je nastupilo je prije .M.mislim da je sad sve u redu stigla mi je mestruacija i vrlo je obilna ali normalne boje hvala puno.mozete li mi molim vas izracunat kad bi mi sad bili plodni dani jel stvarno zelimo bebicu puno vam hvala

roba7777

hvala vam puno menga je stigla i vrlo je obilna.mozete li mi molim vas izracunat plodne dane jer jako zelimo bebicu a nisam bas sigurna da dobro racunam plodne dane puno vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako Vam ciklus ne oscilira godišnje više od 5 dana onda se pouzdano mogu izračunati plodni dan.
1.dan menstruacije označavamo i prvim danom ciklusa.
Uzmimo radi lakšeg računanja 9. pa do 18.dan ciklusa.
Naravno ako je ciklus na 28 dana, ovulacija(ako je bude ) nastupa obično 14. dan ciklusa.

roba7777

zaboravila sam reci da mi je menga stigla 12 09 poslijepodne

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana odnose imajte od 21.9. do 28.9.