problemi sa zdravljem

tanja 22

Postovanje, malo mi je neugodno pisati javno o svojim problemima, ali pokusat cu .
Iznijet cu sve informacije, jer ne znam sta je potrebno, a sta ne. Naime, lijeva strana klitorisa mi je strasno natecena i ima neka kvrzica, koja krvari i uzasno boli.
Odnose nikad nisam imala, tako da nije to u pitanju, malo sam se prepala, pa ako mi mozete pomoci makar otprilike da kazete sta bi moglo biti. Mozda je potrebno napomenuti da sam zadnju godinu dana imala nekiih problema sa zdravljem svako malo i da sam dugo pila antibiotike ne znam da li to ima ikakve veze, ali reko da sve spomenem happy
Unaprijed hvala na odgovoru , s postovanjem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, teško mi je ovako reći bez pregleda o čemu se radi.
Može biti podljev od neke traume( vožnja biciklom), zatim može se raditi o upali na vanjskom spolovilu itd. Dobro bi bilo da se javite na pregled da se točno vidi o čemu je riječ. Možete probati i sa oblozima od borne vode (kupiti u apoteci, te ih mjenjati nekoliko puta na dan)