Trudnoća

lmmj

Poštovani, imam jedno pitanje,znam da se o tome cesto pise ali nikako nemogu naci odgovarajuci odgovor.
Ovako prije god dana nisam imala redoviti menstruaciju pila sam samo jedan mj kontracepciju i prestala sam,od tada zadnjih 10mj menstruacije je bila tocna, znaci svakih 28ili29 dana. Medutim sada ovaj mj mi kasni 4 dana imala sam spolni odnos sa deckom na plodne dane bez kondoma odnos smo imali 2 puta ali u ta dva puta nije svrsio u mene , pa me zanima dali je moguce da sam trudna ili su mi se opet poremetili dani menstruacije.

Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako ste sigurni da nije došlo do ejakulacije onda mislim da niste trudna.
Ciklus varira od 22 do 35 dana. Smatram da imate još koji dan da Vam dođe menstruacija.

ARIA

imam jak bijeli gusti iscjedak...i bolovee u leđima,bolove u donjem dijelu trbuha..imala sam spolne odnose u vrijeme neplodnih dana i u vrijeme plodnih i.dali je moguca trudnoča

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako Vam izostane menstruacija napravite test na trudnoću.
Na osnovu iznešenog ne mogu ni hipotetski zaključiti da li se radi o trudnoći.