trudnoca i putovanje

virag

dobar dan..izvinite ako sam zapocela temu koja vec postoji al ja ju nisam mogla naci..planiram 24.02. na putovanje koje traje 10 tak sati autom..inace sam trudnica i termin mi je 3.05. trudnoca mi je uredna nije bilo nikakvih krvarenja nisam se pocela otvarati i ne osjecam nikakve tegode..da li je rizno da putujem s tim da svaki 2 sata pravimo pauze radi cirkualcije u nogama..unaprijed hvala za odgovor

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako je trudnoća do sada urednog tijeka, bez komplikacija, te ako je opstetrički nalaz uredan svakako možete putovati.

virag

hvala puno na brzom odgovoru..