Tupa i lagana bol u vrijeme ovulacije?

bebalo

Poštovani,željela bih pohvaliti forum i vaše strpljenje i želju za informiranjem i pomaganjem ovoliko ljudi.Vec sam poslala nekoliko pitanja ali jos me nesto zanima,mnogo toga sam procitala al nisam mogla naci nijednu temu slicnu ovoj,pa me zanima sljedece.Naime zadnju menstruaciju sam dobila 23.10. zadnji ciklus je trajao 32 dana.Menstruacija je trajala tocno 7 dana(znaci punih 6 dana krvarenja i 7.i 8.dan smedji iscjedak).9 dan imala sam prvi nezasticen spolni odnos koji je trajao nepunu minutu,znači dečko je prodro u mene 2-3 puta i nakon toga smo prestali jer je osjetio da bi mogao svrsiti za 5-6 sekundi.(ZNAČI OBOJE SMO 100% SIGURNI,NIJE BILO EJAKULACIJE)Prije odnosa primjetila sam nekakvu sluz gustu ,koju sam zatekla sutradan ujutro na gacicama ali nije bila toliko gusta.Izlazila je i drugi dan,takoder jos manje gusca,da bi danas nestala skroz.Zanima me da li je ta sluz od plodnih dana i jesu li oni uopce moguci dan nakon menstruacije??? Ja i decko smo u brizi vec 4 dana,ja stalno o tome razmisljam ne mogu se usredotociti na skolu niti na ista drugo,stalno kad god se sjetim toga krene neki osjecaj panike i leptirici u trbuhu,al inace nemam nikakvih simptoma.Danas i jucer(13.i14. dan ciklusa) osjecam nekakvo probadanje lagano,tupa bol,skoro neprimjetna ali osjetim ju)Svi kazu da je to glavni simptom ovulacije,tj.da moje jajasce putuje jajovodom.Mene zanima KOLIKE SU ŠANSE da ostanem u drugom stanju i dali ova bol doista znači ovulaciju,da napomenem dečko se zna kontrolirati i onaj dan nije imao ejakulaciju.Ako je ispustio predejakulat,kolike su šanse da ta sperma preživi u meni do danas(5.dan nakon odnosa) i oplodi jajasce????????e sad dali je uopce moglo biti sperme u njegovom predejakulatu ako se kupao prije odnosa i mokrio i taj dan nije imao ejakulaciju.

Hvala ako odgovorite,i barem malo me umirite jer pocela sam naveliko panicariti.Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sluz je od plodnih dana vjerovatno. Bol koju navodite je vjerovatno periovulacijska sredinom ciklusa.
Ne radi se o trudnoći ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije.

bebalo

Hvala vam,mnogo ste me umirili.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.