Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoca?


Autor Poruka

Lik_123

07.11.2013. 02:30

Ispricavam se na smetnji. Ne znam postoji li vec otvorena tema slicna ovoj, ali eto zelim da vidite moju situaciju.



Dakle spavao sam sa curom 23,24,25 . 10-og(ne znam) bez zastite, nebih ovo ispitivao ali nisam siguran jesam ejakulirao u nju , a i ako jesam sigurno malu kolicinu, ali sutra dan je dobila menstruaciju , po mojim pretpostavkama i saznanjima to su neplodni dani, ali nas 2-je smo u panici. Zadnju menstruaciju je imala 1,2,3. 10-og(ne zna) . Nakon 5-6 dana mi je rekla da osjeca kao 'probode' u predjelu jajnika i maternice , a kasnije da ju boli ali da se smanjilo i da je povremeno , Citao sam razne forume to moze biti znak trudnoce (razvoj maternice ) , dok je sad sva malaskava, umorna , a proslo je oko 11 -13 dana od tog rizicnog odnosa.

Moze kakav savjet, unaprijed hvala?

Dejan Šakoronja, dr. med.

07.11.2013. 09:55

O kakvoj trudnoći govorite? Nakon odnosa drugi dan je dobila menstruaciju.
Ne radi se o nikakvoj trudnoći.

Lik_123

07.11.2013. 20:35

Hvala na odgovoru.

Mozete li mi reci postoji li sansa za trudnocom i kolike su, iako je dobila menstruaciju, jer postoje one trudnoce u kojima zena ima normalne menstruacije.


Ovo je zadnje od mene, hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

07.11.2013. 20:55

Halo, ne radi se o trudnoći. Zbogom.