Bol u jajniku i preponi

sanyy85

Poštovani,

molila bih Vas za pomoć. Zadnji puta sam radila papa test u 5 mjesecu i nalaz je bio savršeno uredan. 6.9. sam išla na ultrazvuk,25.dan ciklusa i sve je bilo u redu. Taj ultrazvuk je doktor radio cisto da vidimo kakva je situacija. 18.10. sam ponovno isla ginekologu zbog sirastog iscjetka neugodnog mirisa. Dobila sam Polligynax vaginalete i 2 tablete (jednu sam popila odmah,a jednu za 15 dana-zaboravila sam njihov naziv)...iscjedak i neugodni miris je prošao...Ono sto me muci je sto zadnja 2,5 tjedna osjecam bol najvise oko desnog jajnika i u preponi.Osjecam probadanje u donjem desnom dijelu trbuha.Bol je nekada jaceg,nekada slabijeg intenziteta,ali je prisutna. Menstruaciju sam redovito dobila 1.11. i inace nemam problema sa bolnim menstruacijama pa mislil da niti bol ne potjece odatle. Trebam li se ponovo javiti ginekologu,jer ipak,prije 2 mjeseca je ultrazvuk bio super.?

Unaprijed zahvalna,
Lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda se radi o upali jajnika, mjehura, cisti. Svakako ako potraje javite se na pregled.