turdnoća bez penetracije

mimi1511

Poštovani.....
zadnju menstruaciju imala sam 21.08.2011. i bila je normalna. 06.09. imala sam odnos, ali bez penetracije, organi su nam se dodirivali, ali ništa više od toga (nadam se da nije bilo prejakulata). Partner je svršio kasnije i ne blizu mene. E sada, zanima me mogućnost trudnoće, jer naime menstruacija mi kasni, inače je uvijek 28-32 dana. 22.09 u popodnevnim satima, znači 16 dana nakon odnosa sam napravila test (negativan) i ponovila sam ga sutradan ujutro na jutarnji urin (17 dan nakon odnosa) i opet je bio negativan. Da li sam prerano napravila test, jer sad mi stvarno ništa više nije jasno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, niste trudni nikako. Uzrok kašnjenja menstruacije je druge prirode. Pričekajte još koji dan da dobijete menstruaciju.