Zabrinutost da ili ne?

Žvakica

Poštovani,malo manje od godinu dana pokušavam ostvariti trudnoću,stalno sam na folikulometriji,Klomifen,ali još ništa.Moji ciklusi su uvijek 30-32 dana.Idealni su bili jedino kad sam pila Logest,ali njega ne koristim već godinu dana.Zadnja mjesečnica mi je bila 06.01.2013 na 26-ti dan,što je za mene nevjerovatno,jer uvijek bude od 30-32 dana.Međutim,odmah nakon ove zadnje mjesečnice osjećam umor i želju za spavanjem.Ujutro se budim jako kasno,i ustajem umorna kao da nisam ni spavala.Moj ginekolog je trenutno na godišnjem odmoru.Trebam li biti zabrinuta zbog mjesečnice na 26-ti dan ciklusa,umora nakon ove mjesečnice??Unaprijed Vam hvala na odgovoru!

Žvakica

Zaboravila sam napisati,tempirani odnos bio 24.12.2012 po preporuci ginekologa.Još jednom,hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne radi se o trudnoći. Neki put menstruacija urani. Nema razloga da se brinete.

Žvakica

Hvala Vam na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.