Zrak u vagini

ivanovic

Postovani
Zadnjih mjesec dana imam problema sa vaginalnim vjetrovima,s deckom sam dugo I nikad mi se to nije prije dogadjalo,sad stalno,nakon svake penetracije cuje se taj neugodni zvuk,tako cesto,pa Vas molim da mi kazete nesto vise o tome.Sto je uzrok tome,da li se moze ikako sprijeciti,i zasto se najednom to pojavi?
Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kod odnosa se zrak unosi rodnicu i povremeno izlazi van.
Normalna pojava.

Lareina

Poštovani,

imam pitanje u vezi zraka iz vagine. Nemam partnera i zadnjih mjeseci nemam seksualne odnose, ali mi se u zadnje vrijeme javljaju vaginalni vjetrovi u prijedpodnevinim satima koji se naravno ne mogu kontrolirati i zrak glasno izlazi što mi prestavlja neugodu. Da li smatrate da je to normalno ili bi trebala posjetiti ginekologa?

Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Često se to događa i bez odnosa i tijekom odnosa. Ne treba pregled za sada.