bol prilikom pomijeranja bebe

zabrinuta777

Postovanje doktore/
Sada sam 29. nedelja trudnoce.
I muci me jedno pitanje... Posto mi je Prva trudnoca...
Zadnjih nekoliko sedmica beba je hiperaktivna..dovodi me do toga da me svaki dio tijela boli gdje beba udara.. Kako po mojim pretpostavkama nema bas neku kilazu trenutno, nije mi jasno zasto svaki bebin udarac osjetim kao ostar bol i neugodnost.öd 24 h dnevno to SE desava nekih 20 sati. Da li Imam razloga da SE javim svom doktoru ili je OVA pojava sasvim normalna. Jer SE bojim Sta me ceka narednih sedmica kada beba dobije na tezini.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate brinuti. Normalno je. Uzimajte magnezij pa će vam malo pomoći.