Ginekolog kaze da je sve "veliko"...

mamaX3

U 15tj.sam.trudnoce do sada je sve bilo uredno...obavljeno do sada tri ultrazvuka (vaginalna)...sve u najboljem redu,sve po mjeru...

danas sam bila na pregledu i na prvu mi je ginekolog reko da je sve dosta veliko (bez ultrazvuka,samo pregled)...i tu recenicu mi je ponovio par puta...

ja sam ga pitala sto mu to "veliko"znaci...nije mi nista odg.vec dao uputnicu za ultrazvuk i reko da cemo na njemu vidjeti...i ne hitan vec "redovan"no uspjela sam se naruciti za 10dana....

da napomenem imala sam prvi porod uredan prirodan drugi hitan carski (abrupcija posteljica)...to "veliko"tj.povecanje je u predjelu carskog reza i bas se osjeti...

sada sam prilicno zabrinuta jer i dalje neznam sto mu to "veliko"znaci...i dal da idem obaviti privatan ultrazvuk ili pricekam "redovan"?
zadnji ultrazvuk je bio u 12tj.sada sam 15tj....
niti nisam dobila nikakve upute za mirovanje...

hvala unaprijed na odg.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam što bi to bilo "veliko". A da nazovete njega drugi tjedan? Ako vam nije napomenuo hitnoću, pričekajte pregled za 10 dana.