Da li postoji sumnja u trudnoću

jure999

Pozdrav,

Djevojka mi je 29.12.2014. imala menstruaciju. 21 dan ciklusa znači 18.01.2015. smo imali odnos bez kondoma u kojem NISAM ejakulirao u nju nego vani. Nakon toga 29.01.2015. je dobila menstruaciju. Par dana nakon menstruacije smo imali odnos sa kondomom i bez obzira na kondom nisam ejakulirao u nju. U subotu, 17 dan od zadnjeg ciklusa je osjetila svrbež i bol u grudima, radila je test na trudnoću koji je bio negativan. Od nezaštićenog odnosa 21 dan ciklusa u kojem nije bilo ejakulacije prošlo je 28 dana do testa, a od zaštićenog odnosa 7 dan ciklusa prošlo je 10 do testa? Postoji li mogućnost da je trudna i da još test ne može reagirati na trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije trudna. Educirajte se.

jure999

Jedino nas brine ta lagana bol i svrbež grudi što smo čitali da je rani znak trudnoće

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.