moguca trudnoca?

Mia15

Postovani,

Imala sam spolni odnos sa deckom, te mu je pukao kondom tijekom seksa i nije siguran jel uspio na vrijeme izvaditi ili je svrsio u mene.
Zadnju menstruaciju imala sam 26.03. I trajala mi je 6 dana, ciklus mi traje 31-32 dana.
Zanima me vase misljenje, kolika je vjerojatnost da cu ostat trudna, buduci da mi nisu plodni dani, te me zanima jel mi savjetujete pilule za da poslije?
Unaprijed Vam se zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kad ste imali odnos? Prije nego postavite pitanje, dobro je da ga pročitate i napišete sve relevantne podatke.

Mia15

Sa 20.04. na 21.04.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće.

brankooo1

Postovani! Curi kasni menstracija vec dvanest dana,obicno je dobijala 12-og a sad je to proslo,imali smo odnos 5 maja i prije toga bez zastite,i svaki put otkad smo zajedno bez zastite je,uvjek sam vodio racuna da ne zavrsim u njoj,i dali postoji mogucnost da je ostala trudna?a ima diabetis i jel to opasno za nju?

hulala1

Postovani, zadnji ciklus sam imala 29.04. , odnose sam imala oko plodnih dana, nismo se bas cuvali (zbog endomentrijalnog polipa koji otezava zacece), i juce i prekjuce, i danas takodje, mi se desava, da mi dodje lose, pogotovo ako duze stojim, malaksalost i blaga mucnina. PMS inace imam uvijek, pogotovo bolne grudi, 10 dana prije ciklusa, sada nemam nista. Moje pitanje je, da li je moguce da ja imam rane simptome trudnoce (malaksalost, blaga mucnina), posto je jos uvijek rano, nije mi ni zakasnio ciklus jos uvijek. To mi zvuci nemoguce, ili je u pitanju nesto drugo vjerovatno. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hulala, šansa za trudnoćom postoji. Ako će vam kasniti menstruacija, napravite test.