Peckanje pred kraj i nakon spolnog odnosa

annamaria72

Postovani,
Imam peckanje na ulazu u vaginu pred kraj i nakon spolnog odnosa. Taj osjecaj traje do sat vrem nakon spolnog odnosa i to podrucje je lagano crvenkasto. Nemam nikakve druge simptome poput svrbeza promjene iscjetka, nista takvo samo to peckanje. Bila sam na pregledu prije mjesec dana sve je uredno, papa test isto. Ne razumijem u cemu je problem. Pijem yaz pilule. Citala sam da mogu uzrokovati suhocu vagine, pa mi jedino pada na pamet onda iritacija sluznice prilikom trenja. Takoder sam citala da ukoliko nema drugih simptoma nego samo pecenje, radi se o vulvodiniji i da za to nema nekog konkretnog lijeka, vec pravilna higijena, gacice, prehrana. Zanima me je li to tocno? Radila sam i kupku od kamilice jer sam takoder citala da je i to dobro. 5 dana sam ju radila nakon ceka sam imala spolni odnos, peckanje je bilo dosta manje, ali opet je bilo prisutno. Zanima me vas savjet.

Lijepi pozdrav,
Ana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mažite ulaz rodnice Canesten kremom nekoliko dana 3x dnevno.