Površinsko oštećenje sluznice na ulazu rodnice

Studentica94

Poštovani,

već neko vrijeme pokušavam zaliječiti "ranicu" na u ulazu kod rodice (točnije odmah uz otvor mokraćne cijevi), veličina: 0,5x0,5 cm.
Ginekologica mi preporuča canesten kremu (iako su mi nalazi ok, nemam gljivica i sl.) koju već par mj koristim (točnije, nakon odnosa kada se sluznica ošteti (razdere) onda mažem canestenom par dana (tada je apstinencija) te to prođe ali se odmah tokom odnosa opet pogorša - koristili smo i lubrikante ali i dalje se to javlja).

Stoga Vas molim za savjet, koju kremu bez recepta (osim canestena) bi mi Vi preporučili da koristim (naravno uz apstinenciju) te koliko dugo da ta sluznica zaraste skroz.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete i contratubex npr.

Studentica94

Hvala na odgovoru. Samo me još zanima koliko puta dnevno i koliko dugo je potrebno mazati otprilike?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Par puta dnevno do epitelizacije odnosno zacijeljenja.