smedji sekret

Lisy

Postovani doktore,danas mi je 17-ti dan od posljednje menstruacije i od jutros imam smedjkasti sekret ili iscjedak kao kad trebam da dobijem menstruaciju jednostavno osjetim kada mi ide na dnevni ulozak, a prije 2 dana bolio me lijevi jajnik slicno kao kad mi se pojavi vodena cista i da napomenem da sam poslije menstruacije imala 3 dana odnose...
Imam zakazan pregled 16 Januara a zanima me i vase misljenje.Lijep pozdrav zelim vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda cista ili periovulacijsko krvarenje. Za sada ne trebate biti zabrinuti već pratite situaciju dalje.

Lisy

Postovani vec cetvrti dan imam svjetlo smedji iscjedak sa sekretom i koristim dnevne uloske zbog toga.Ono sto mi je ineteresantno da ja nikada ovako nisam imala svetlo smedji iscjedak i to u polovini mjeseca,osim pred menzes dva-tri dana kada imam tamno smedji iscjedak a onda krv. Nemoguce da sam trudna jer imala sam 3-4 puta odnose. Jos uvijek imam taj iscjedak sa nekom sluzi kao da sam mokrila...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. Savjetujem pregled i UZV drugi tjedan.