zaboravljena pilula u prvom tjednu

guest12345

Poštovani, imam pitanje
pijem logest tablete, sad sam na trećoj kutiji. Redovito ih pijem, ali sinoć mi se dogodilo da sam zaboravila popiti, to mi je bila 2. tableta u trećem mjesecu. Popila sam jutros kad sam se sjetila. Prošlo je manje od 12 sati, ali jedva, recimo 11 i pol sati.
Sad ono što me brine, piše na uputama da ako je prošlo više od 12 sati i ako je bio snošaj 7 dana prije zaboravljene tablete da se treba posavjetovati s ginekologom. Ja sam imala snošaj u četvrtak, dakle dok mi je još trajala pauza. Dečko nije svršio u mene, ali rekao je da je bilo blizu...
šta da radim, da nastavim redovito pit? kolike su uopće šanse za trudnoću s obzirom da je snošaj bio u četvrtak?
Puno hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite uzimati dalje uz sedam dana dodane zaštite. Neće doći do trudnoće.