Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

bolna koža

Dunja

Poštovani,
unazad mjesec dana me boli koža na gornjoj strani obje podlaktice, blizu pregiba, pa prema laktu.-Bol je slična opekotinama od sunca, a i pojavila se nakon jedne duže šetnje po suncu u najopasnije doba dana, s tim da ruke zabunom nisam namazala sa faktorima. Nije niti onda bilo crveno, nije niti sada, nema promjene u boji, niti je otečeno.
radi li se jos uvijek o nekoj netipičnoj opekotini od sunca? Što preporučate? Nema smisla ići doktoru kad se apsolutno ništa ne vidi.
Unaprijed vam hvala
Dunja

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Opeklina od sunca bez promjena na koži ne postoji, vjerojatno problem nije dermatološki ako nema promjena na koži.