Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

moja kosa

ana90

iman 16 godina i kosa mi vec otpada...bila sam u doktorice i poslala me da napravin krvnu sliku i sve je bilo ok,
a na int sam procitala da moze bit i do nedostatka cinka ali da se to nemoze vidit krvlju i onda sam to uzela i nista mi bolje..a pijen tjedan dana
zanima me;
1)jel to moze bit zbog gaziranih pica
2)nekrecen se bas puno jeli to isto uvjet?
3)dosta buljin u komp er me to zanima i u skoli sam za to pa...ima li to veze?
4)mjesecnica mi ponekad kasni i imam smdei iscjedak
...svakako sto bi moglo bit,stvarno neznam sta cu,kosa mi je sktoz rijetka...vide se pruge...neznam sto da radin..pomozite mi!!!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

1) Ne
2) Ne
3) Ne
4) Neredovite mjesečnice, iscjedak iz rodnice i sl. ginekološki problemi mogu biti povezani s gubitkom kose. Obratite se ginekologu.