Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

bolno tjeme

josipa

imam 22 godine i kosa mi otpada vec godinama ali u zadnje dvije kao da je i prestala rasti. najvise se prorijedila na tjemenu koje me gotovo stalno boli na dodir. bila sam kod dermatologa i dobila Elocom losion, medutim, ne primjecujem neku promjenu.
negdje sam procitala da bolno tjeme znaci odumiranje potkoznog tkiva. Da li je to tocno? kad svog lijecnika upitam je li rijec o tipu Androgenetic Alopecia dobijem odgovor da sam jos premlada za to. Hormoni su mi u redu, isto tako i zeljezo. Da li je ipak moguce da se radi o Androgenetic Alopecia?
puno zahvaljujem!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moguće je da se radi o androgenetskoj alopeciji i u Vašaj dobi.