Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

crvenilo

b.e.n

Poštovani,
imam curicu od 6 godina kojoj se prije dva dana pojavilo crvenilo tj.ispod pazduha pojavili su se mali crveni hrapavi prištići koji je svrbe. Nigdje drugdje na tjelu nema takve prištiće pa mi izgleda kao da su se pojavili radi znojenja. Mene interesira čime da joj navedeno područje perem i mažem kako bi joj čim brže prošlo.
Unaprijed Vam zahvaljujem na odgovoru

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Bez pregleda je teško reći o čemu je riječ, a o tome ovisi i terapija.

Dinko Kaliterna, dr. med.

Sapun nikako nego samo Bepanthen kremu mazati što češće do pregleda.