Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Dlakavost

Franjo

Pozdrav.Meni je 15 godina i još uvijek mi ne rastu dlake ispod pazuha i oko penisa.Kako se to može rješiti?

Dr.med.spec. Dinko Kaliterna

Savjetovao bih svakako da obavite pregled kod endokrinologa koji ce utvrditi uzrok zbog cega ne rastu dlake na navedenim mjestima.
Potrebno je odrediti da li se radi o hormonalnom poremecaju ili
se nekad pubertet javi nesto kasnije.Ne vidim razloga za zabrinutost,
strpite se malo.Nakon obavljenog pregleda endokrinolog ce odrediti da li je potrebna pomoc dermatologa koji ce uciniti sve da se vas problem rijesi.