Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

kvrzica na pazuhu

kayla

vec dulje vrjeme mucim muku sa depilacijom. tj ispod pazuha mi se vec godinama nalaze sitne kvrzice koje nikako da odu...u zadnje vrijeme imam i stranih problema sa bikini zonom, tj urastaju mi dlacice i upaljuju se....neznam kako da to saniram.....a nedavno sam ispod pazuha primjetila da imam malu kvrzicu koja se ne mice....nije "pokretljiva" kao ostale....sto bi to moglo biti, 22su mi god

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ovako preko računala nije moguće utvrditi o čemu je riječ. Vjerojatno nije riječ o nečem zabrinjavajućem, ali to morate potvrditi kod liječnika.