Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

strije

patricia

Imam 18 god a imam male bijele strije po bokovima, neznam razlog tome jer nisam se naglo udebljana niti smrsavila, imam 45 kg(156cm) i sta se tezine tice nema razloga... Molim vas da mi pomognete, sta da radim kako da se tog rijesim, dal da koristim kremu protiv strija il ce se to s vremenom povuc samo od sebehappy) nece jel da? Hvala

dr. Dinko Kaliterna

Strije se ne mogu ukloniti u cijelosti nego smanjiti da se manje vide. Što se ranije počne tretman to su bolji rezultati iako nikad nije kasno. To se može samo s tretmanom pomoći te savjetujem mikroabraziju s kisikom gdje se već nakon prvog tretmana vide rezultati.