Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Za ne povjerovati!!

kisha

Postovani, vec sam ostavljala opis svog problema na jednoj staroj temi, ali on je aktuelan jos uvijek, pa ako mozete da ostavite svoje misljenje, jako bih bila zahvalna.

Naime, radilo se o operaciji madeza na listu noge. On je otklonjen - rezultati patoloske analize su pokazali da je potpuno otklonjen i da je benigno upaljen bio.

Nakon nesto manje od mjesec dana - meni se pojavilo ponovo, kao povuceni lenjirom - dva pigmentirana zraka. Otisla sam opet dermatologu. Ona se iznenadila, jer je analiza pokazala potpuno uklanjanje madeza. Posto je rekla da ta promjena moze narasti jako velika - operisala me je odmah po drugi put.
Ja sam skoro izvadila konce, nalazi su opet bili u redu.. ali - ja vidim opet isti problem. Ovaj put dvije tacke crne - kao sto je pochelo i prvi put.

Da li vi znate zbog cega se ovo vraca, ako je vec uklonjeno potpuno. Ako je nesto i promaklo prvi put, kako sad opet i drugi put?

I sta bi po vama bilo rjesenje - da se dublje zasjece ili sta? Ocajna sam, zahvaljujem na bilo kakvom komentaru. Pozdravljam vas.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

To što se vama dogodilo doista je neobično. Vjerojatno će trebati ponovno odstranjenje dovoljno široko i duboko.