Bol i krvarenje

lipa33

Poštovani doktore,
14. dan ciklusa pojavila mi se dosta izražena bol u trbuhu i jajnicima, a zatim je nastupilo blago krvarenje koje se drugi dan i pojačalo (krv je rijetka, nije preobilna, većinom kod odlaska na wc). Prošla menstruacija je bila uobičajena, osim što je bila popraćena jakim bolovima, što kod mene nije rijetkost. Imam 33 godine, trenutno nemam spolne odnose i nisam do sad imala nikakvih problema. Molim Vas za savjet, trebam li se zabrinuti oko ovog problema i što bi mu mogao biti uzrok?
Lijepi pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzrok je periovulacijski iscjedak i bol u sredini ciklusa. Ne brinite se.

lipa33

Hvala Vam na odgovoru,
ali eto, to krvarenje mi traje već 4 dana. Danas nije već tako često ni obilno, ali je svježa krv. Mislim da je već trebalo prestati ako je periovulacijsko. Inače namam više bolova. Molim Vas, savjetujte me što dalje. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako savjetujem UZV pregled. On će sigurno otkriti uzrok.