Bolovi u stomaku i sukrvica

elisa

Postaovani doktore dobro vece..Imam 27.godina jedan normalan porod mjesecnice tacne svakih 28dana obilne bolne..Ne pijem kontracepciju pap test uredan radjena kolposkopija receno mi je da nalaz pokazuje da je ektopija van kanala i da kristimvag maksmiror sve sam to koristila i bilo je ok ali prosla mjesecnica mi je kasnila gdana pa sma dobila nije bila odblna i sad je proslo sedma dana od kako se zavrsila al jtros me probudio jak bol u pridjelu abdomene i desnom jajniku i bol u ledjima povracala sam i pojavila se cista sluzava sukrvica i dalje me boli stomak i ledja i kad uriniram sad je vise kao smedjkasti iscjedak unaprije zahvalna prijatno vece...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, na osnovu iznesenog mogli bi se raditi o upali u ginekološkim sustavu ili cisti.
Otiđite na pregled.