dali sam trudna??

dea65

ja i decko radimo na bebi...ali nikako da uspije...sad mi menstruacija kasni 5 dana,imam bjeli iscjedak,sise su mi nabuhnule i bole me,nista me neboli malo vise jedem,nesmetaju mi ni cigare ni kava tj.nista,,test nisam napravila,planiram ga napravit....dali sam mozda trudna??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li ste trudna. Prvo napravite test.

sencii

ja i muz smo krenuli raditi na bebi 19 desetog a zadnju menustraciju sam imala 1 desetog pa me zanima dali cu ostat trudna ilisu to bili neplodni dani dali mozete da mi pomognete

mali_maslacak

Poštovani,
Menstruacija mi kasni otprilike 8 dana, s tim da ni prije nije uvijek bila redovna. Sada nisam dobila već 38 dana.. Nevina sam i imam 19 godina, međutim, dečko i ja smo imali peting (simulaciju - s prstima) prije nekih mjesec i pol i on je u toku petinga svršio pa se bojim da nekim slučajem (iako znam da su šanse minimalne) nisam ostala trudna jer mi menstruacija nikada nije ovoliko kasnila. Da li imate neki savjet?
Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mali maslacak, imam savjet: educiranje je najbolja stvar protiv neznanja.
Onda nećete sumnjati na trudnoću u vašoj situaciji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Senci nisu plodni ako vam je ciklus pravilan.
Ovulacija bide 13-14 dan cillusa.