depo-progesteron

ana

Postovani,
poslije 5 neuspjespjesnih ivf pokusaja,ostala sam u drugom stanju prirodnim putem,zadnji ivf je bio u maju ove godine.Sada sam u 6 tjednu i ginekolog koji mi je radio ivf odmah mi je ukljucio depo-progesteron na 6 dan i utrogestan 2 uvece i 1 ujutro.Medjutim moj ginekolog se ne slaze sa ovom terapijom i kaze da i visak progesterona moze da dovede do komplikacija.Poslije 10 god.lijecenja ne bih da rizikujem.Molim Vas za Vase misljenje.
Srdacan pozdrav.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Poštovana,
ovdje je odluka samo na Vama i ovisi o povjerenju koje gajite prema jednom i drugom liječniku. I jedan i drugi pristup imaju mjesta.
Pozdrav