diane 35

edita

Poštovani,
Koliko se dugo mogu piti Diane 35 bez pauze?

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Ukoliko imate uredne laboratorijske i biokemijske nalaze, te ukoliko terapiju dobro podnosite tijekom godinu dana, a potom se preporuča jednomejsečna pauza tijkeom koje se ponavlja sistematski pregled.

vedrana28

Poštovani, postoji li nekakva alternativa za diane 35 (lijek s manjim udjelom hormona), a da se prepisuje za PCOS, alopeciju i akne?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Yaz, yasmin, belara.

zvcrkasta92

Postovani, koristiim Diane vec mesec dana, pre toga sam pila Logest 2 meseca. Ugojila sam se 10kg.. Ali vise imam osecaj da sam se "naduvala".. Za 5 dana trebam opet poceti sa Dianama, ali mi jako smeta to sto sam se ugojila.. Moje pitanje je, da li ce mi se kilaza vratiti na staro ako prestanem da ih pijem?? Hvala unapred, nadam se brzom odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno hoće. Vratite se na ^ blaži kontraceptiv^