Infekcija

tea21

Poštovani,

Molila bih Vas da mi ukratko prokomentirate slijedeći nalaze zbog kojih sam zabrinuta:

Bris Cerviksa
Mikroskopski nalaz: POLIMORFONUKLERAI +1
Razultat: Candida albicans
Anaerobna kultuta jednaka aerobnoj

Mycoplasma hominis nije dokazana
Ureaplasma urealyticum nije dokazana

Zbog porasta kvasaca nije moguća izolacija Chlamydia trachomatis.

Unaprijed zahvaljujem!

Tea

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Tea,
ništa strašno, riječ je o gljivicama, pa pročitajte dostupne topice o toj temi.

Fika P.

Dragi doktore,

djevojci je uredno prošla menstruacija, ali je posljednji dan osjećala peckanje prilikom mokrenja (samo pri kraju). Danas je prvi dan nakon totalnog prestanka menstruacije, i nije je peckalo mnogo, sve dok nije koristila sapun za intimno pranje (PH - 4). Kupila je uvin čaj, i kremu koja se ja mislim, zove kanesten (tako nešto), koju je doktor preporučio. Šta Vi mislite o ovome?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, mislim da trebate poslušati njezinog liječnika.