Izostanak menstruacije

Martina99

Ovako,imam 18 godina, prvi menstruaciju sam dobila sa 14 godina. I od tada mi je stalno nestabilna. U početku sam ju znala imati po 15 dana, pa mi je kasnila po 6 i više mj. Sada imam 18 godina, i mislim da nije normalno što mi je još nestabilna! Zadnju menstruaciju sam dobila u 8. mj! Od tada ju nisam imala...
I imala sam spolne odnose,ali samo jednom!

Dejan Šakoronja, dr. med.

S obzirom na dob i amenoreju svakako se čim prije javite ginekologu na pregled i uzv.
Vjerovatno se radi o policističnim jajnicima.

Martina99

Možete mi objasniti što je to?! I dal je opasno? I kako se liječi!
Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, da se ne ponavljam, pogledajte na našoj stranici ima na stotine postova o policističnim jajnicima pa se educirajte. U slučaju da imate još dodatnih pitanja slobodno se opet javite.