Krvarenje nakon odnosa

atina30

Poštovani,

naime tražila sam odgovarajuću temu na forumu, ali nisam mogla pronaći te otvaram novu. Imam pitanje vezano za lagano krvarenje nakon spolnog odnosa. Prije par dana nakon spolnog odnosa primjetila sam par kapljica krvi. Sutradan se opet javilo,skoro pa neprimjetno , ali sada nema ničega. Bio je više smećkasti iscjedak ali opet zabrinjavajuće pošto mi se to nikad do sad nije desilo (dečko i ja smo već zajedno više od godinu dana). Čitala sam po forumima da to ne mora značiti ništa strašno, da se oštetila rodnica ili slično. ali da može biti u pitanju i neka spolna bolest. Da napomenem da prije njega nisam imala partnera, a i on je napravio test te nije zaražen nikakvom bolešću. Trebam li što prije otići na pregled? Malo sam zabrinuta. Hvala na odogovoru unaprijed

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o ničem opasnom. Savjetujem pregled( ranica, laceracije rodnice, polipi, miomi kao mogući uzroci)
Zatim papa test i uzv.