menzes nakon 15 dana poslje prvog

popy

bok ovo mi se do sad nikad nije dogadalo ,imala sam do prije 6 mj.ne redovitu menstruaciju ,ali se ustabilila
sad sam je imala 28.12.2012-03.01.2013 znaci 7 dana ,a evo danas sam je ponovo dobila ...
neznam s cim to ima veze ???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne radi se o menstruaciji već o neurednom krvarenju, možda ovulacijskom.
Pričekajte koji dan da vidite kako će se stvari razvijati.

popy

neznam ni sama krvarenje je obilnije isto kao menzes kad dobijem,spolni odnos imam normalan i da radimo ne djetetu ???

popy

dali to moze biti zbog toga sto imam polucisticna oba dva jajnika?? dali je moguce da mogu zanijeti ???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Krvarenje je vjerovatno disfunkcijsko te uzrokovano pcos-om.
Da li možete zanjeti ne znam. Nemam vaš cjelokupni status.
Žene sa pcosom teže zatrudne jer je ciklus uglavnom anovulacijski, zakle izostaje ovulacija, a bez ovulacije nema ni oplodnje a ni trudnoće.